Listopad 2010

Pozastavuju

7. listopadu 2010 v 11:03 | Monroe Jean* |  Moje keci
Zlata omlouvám se, ale musím pozastavit .. Asi jste si všimli, že jsme tu poslední dobou nebyla.. Mám hroozně moc učení.. =o( je mi to líto.. Doufám, že si mě nevymažete ale vždycky když budu mít alespon trochu času oběhnu vás všechny.. a hodim vám ke článku nějaký komentář. Ale jak to bude s novýma článkama u mě na blogu?? to vážně netuším.. =o( Mějte se krásně!!
jkl
Love Monroe Jean*

Konečně!!

3. listopadu 2010 v 17:02 | Monroe Jean* |  Moje keci
Zlatíčka ani nevíte , jakou mám radost, že je za mnou ta matika.. =o)
Bohužel na matiku já vážně expert nejsme a tak mám samí 5, 4 dneska jsme psali čtvrtletku
a nevim nevim jak to dopadne.. =o( No každopádně do konce týdne mám do všech testů klid...
=o) A co vy?? Asi toho máte taky hodně co?? Uff teda řeknu vám docela záhul tyhle
3 dny ještě navíc po tom volnu njn.. Už aby byly Vánoce!! =o) Jinak dneska ve škole opět srandy kopec až na to, že mi kámoška narazila prst a spíše jak prst vypadá jako pořádná tlustá klobása ale co.. to se rozhejbá.. =Op No nic Běžíím vás hned oběhnout!! =o)

Love Monroe Jean*
gfj

KLID!

1. listopadu 2010 v 19:15 | Monroe Jean* |  Moje keci
ÁÁhoj pupci Ufff!! Konečně přišla moje vytoužená chvilka klidu po celym dnu.. dneska jsem toho měla plno.. a vůbec jsme celkově unavená ráno jsem stávala v 5 chtěla jsem se totiž vykoupat. A ona ta půl hoda méně jde znát.. =oP Ted jsem skončila s učením už toho mám plnou hlavu dějepis, matika, čeština, hudebka!! =o( EEEEEEEE!!!! Nevim zlata jelsti vás zítra stihnu oběhnout.. =o( musím se učit matiku ale věřte, že vám to ve středu nebo v pátek určitě vynahradím!! =o) Co pa jste dneska dělali vy??? ojjjj At už je páátek!! =o(
rzj